Dzień Babci i Dziadka 2020

Dnia 23 stycznia w czwartek o godz. 15.30 najmłodsze przedszkolaki Zaczarowanej Dorożki zaprezentowały swoim Kochanym Babciom i Dzidziom program artystyczny z okazji ich święta. Serduszka mimo najmłodszego wieku zaprezentowały się prześlicznie. Wszystkie dzieci z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem recytowały wiersze, dedykowane gościom, jak i z radością zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły ze swoimi ulubionymi maskotkami i lalami poleczkę kłanianą. Nie zabrakło też gry na instrumentach perkusyjnych: drewienkach, grzechotkach i janczarach. Serduszka z wielkim poczuciem rytmu akompaniowały do płynącej z radia muzyki. Nie zabrakło też tańca węgierskiego z chustami inspirowanego muzyką poważną J. Brahmsa. Na zakończenie swojego przedstawiania dzieci zaśpiewały tradycyjne 100 lat Babciom i Dziadziusiom oraz podarowały upominki wykonane samodzielnie pod czujnym okiem nauczyciela wychowawcy Pani Moniki.
Uroczystość przebiegła w przemiłej atmosferze przy herbatce, kawie oraz słodkich smakołykach ufundowanych przez Rodziców Serduszek. Wszystkim gorąco dziękujemy za przybycie na tak ważną dla wszystkich wnuków uroczystość oraz Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla naszych gości i dzieci. Wszystkich którzy nie mieli okazji podziwiać występu naszych Serduszek zachęcamy do obejrzenia filmu oraz załączonych zdjęć.