Niezwykły gość - święty Mikołaj

 

W dniu 6 grudnia odbyła się długo oczekiwana wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu. Od samego rana słychać było piosenki, śmiechy i doskonałe humory dzieci i dorosłych. W końcu nadszedł ten oczekiwany czas i w asyście dzwoneczków dotarł do nas Mikołaj. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Serdecznie przywitał się z dziećmi, rozmawiał z nimi i zadawał liczne zagadki, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez dzieci. Następnie wszystkie grupy zaprezentowały swój repertuar piosenek dla gościa. Mikołaj odczytał również przedszkolakom specjalny list z życzeniami od kadry z „ Zaczarowanej Dorożki” z Grodziska Mazowieckiego i następnie rozpoczęło się uroczyste wręczanie prezentów. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Wszystkie przedszkolaki zapewniały, że będą zachowywać się grzecznie w domu i w przedszkolu, by móc znów w następnym roku spotkać się z Mikołajem. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

 

«