Organizacja i zarządzanie czasem pracy

Organizacja i zarządzanie czasem pracy to kurs mających na celu doskonalenie umiejętności zarządzania własnym czasem oraz rozwijanie kompetencji komunikacyjnych. Podczas spotkań warsztatowych prowadzący tak kierował pracą zespołu, by wyzwolić w każdym z uczestników indywidualną refleksję - Jakie są możliwości ludzkiego umysłu - świadomości i podświadomości? Co konkretnie udało mi się osiągnąć w określonym czasie? Co robię bezinteresownie? Na czym polega i co mi daje moja twórczość? Jak poradzić sobie z atakami innych ludzi? Co konkretnie robię, aby uzyskać, utrzymać i rozwinąć równowagę między różnymi sferami mojego życia? W efekcie szkolenia każdy z uczestników napisał własny plan życiowy zgodnie z zasadą planowania z przyszłości - wyznaczyć konkretny, namacalny cel a potem już tylko dążyć do jego osiągnięcia. Szkolenia osobiste są coraz bardziej popularne - pozwalają czerpać z własnego potencjału i rozwijać w sobie życiową refleksję, co przekłada się bezpośrednio na odpowiedzialne, świadome życie prywatne i zawodowe.