Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola jak i niezakwalifikowanych znajdują się na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola.

Rodziców/prawnych opiekunów dzieci zakwalifikowanych do innego przedszkola zapraszamy po odbiór wniosku rekrutacyjnego celem dostarczenia go do innego przedszkola.

ZAKWALIFIKOWANY NIE OZNACZA PRZYJĘTY!!

Rodziców/prawnych opiekunów dzieci zakwalifikowanych do Samorządowego Przedszkola nr 12 prosimy o potwierdzenie do dnia 10-05-2019r woli przyjęcia dziecka.

Druk potwierdzenia woli dostępny jest w sekretariacie przedszkola lub za pośrednictwem poczty elektronicznej po wcześniejszym przesłaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prośby o wysłanie druku.

Etap potwierdzania woli trwa do 10 maja 2019r.

13 maja 2019r. zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych do Przedszkola 12 na tablicy ogłoszeń w Przedszkolu nr 12.