Przedszkolaki czytają

Szanowni Rodzice rozpoczęliśmy realizację nowego projektu edukacyjnego pt. "PRZEDSZKOLAKI CZYTAJĄ".

Każda grupa otrzymała jeden plecak wypełniony różnymi książkami. W plecaku znajdziecie Państwo również list zaadresowany do Rodziców.

Co tydzień jedno dziecko z grupy będzie zabierać plecak do domu żeby móc z Rodzicami spędzić wspólnie czas czytając ciekawe opowiadania i bajki. Po tygodniu dziecko przynosi plecak z książkami i listem do przedszkola oraz wykonaną przez siebie pracę plastyczną na temat książki która zrobiła na dziecku największe wrażenie.

Dziecko zabiera plecak w poniedziałek a w następny poniedziałek oddaje. W przypadku gdy dziecko z jakiegoś powodu nie przyjdzie do przedszkola w dniu kiedy należy zwrócić plecak prosimy o dostarczenie plecaczka w jak najszybszym czasie aby w projekcie zdążyły wziąć udział wszystkie dzieci.

Projekt będzie trwać cały rok a zakończy się wystawą wszystkich prac oraz spotkaniem z pomysłodawcami projektu. Prosimy państwa o aktywny udział w projekcie oraz wsparcie dzieci w tym przedsięwzięciu. Prosimy o szczególną dbałość o przekazany plecak i jego zawartość. Szczegóły projektu tutaj

 

 

«