Zebranie z Rodzicami 2016/2017

ZAPROSZENIE

 

Dyrektor oraz Kadra Pedagogiczna zapraszają Rodziców WSZYSTKICH dzieci na spotkanie organizacyjne związane z najważniejszymi zagadnieniami funkcjonowania dzieci w Przedszkolu.  Prosimy o zaszczycenie nas swoją obecnością gdyż jest to jeden z nielicznych dni kiedy można dowiedzieć się wszystkich istotnych informacji, w warunkach dogodnych dla Rodziców i Nauczycieli,

to czas poświęcony wyłącznie Rodzicom.

Zebranie odbędzie się 14 września w środę o godz. 18.00.

 I część wspólna odbędzie się w sali rekreacyjnej 

cz. II spotkania w grupach z wychowawcami.

                                                                                                 zapraszamy

                                                                                                               dyrektor Edyta Kurnik

 

 

«